Pierwsze w Polsce legalne kasyno online – to był news grudnia 2018. Długo wyczekiwany pierwszy krok ku cyfryzacji gier losowych pod auspicjami Totalizatora Sportowego. Dzięki naszym działaniom Playtech, czołowy globalny dostawca technologii, był obecny w większości materiałów w kluczowych mediach technologicznych i biznesowych.

CEL


Dotarcie z informacją na temat technologii stojących za kasynem online do jak najszerszego grona potencjalnych użytkowników. Zdemitologizowanie pojęcia „gier losowych” i pozycjonowanie Playtech jako eksperta od zgodnej z najnowszymi trendami, ale i odpowiedzialnej rozrywki online.

DZIAŁANIE


Wsparcie w organizacji konferencji prasowej, na której ogłoszono oficjalne uruchomienie kasyna. Pozycjonowanie ekspertów Playtech jako kluczowych specjalistów w zakresie internetowej rozrywki. Monitoring i reagowanie instant na artykuły o negatywnym wydźwięku.

EFEKTY


Zapewnienie obecności kluczowych przekazów Playtech w materiałach w najważniejszych mediach ogólnopolskich, technologicznych oraz branżowych.