agencja public relations.


Technologie są w DNA naszej agencji. Trzydziestu doświadczonych konsultantów pracuje dla czołowych firm z Fortune 500 lub tych, które wkrótce tam będą. W Clue PR nie powielamy schematów i pozostajemy blisko naszych klientów. Prywatnie jesteśmy małżeństwem, dlatego wiemy, jak ważne jest zaufanie, w życiu i w biznesie. Uzyskane doświadczenia oraz wartości skutecznie przekuwamy w lekcje, pozwalające nam jeszcze lepiej zrozumieć szczególne potrzeby klienta. Dzięki tak indywidualnemu podejściu, nasza agencja PR potrafi doskonale zgłębić się w specyfikę danej branży.

Alicja Wysocka Świtała , Karol Świtała, Partnerzy Zarządzający Clue PR 

agencja nowych technologii.

Technologie są w DNA naszej agencji. Trzydziestu doświadczonych konsultantów pracuje dla czołowych firm z Fortune 500 lub tych, które wkrótce tam będą. W Clue PR nie powielamy schematów i pozostajemy blisko naszych klientów. Prywatnie jesteśmy małżeństwem, dlatego wiemy, jak ważne jest zaufanie, w życiu i w biznesie.

Alicja Wysocka Świtała, Karol Świtała,
Partnerzy Zarządzający Clue PR

co robimy


kreowanie wizerunku

Tworzenie i realizowanie strategii wizerunkowej krok po kroku to podstawa naszej działalności. Skrupulatnie opracowane know-how pozwala maksymalizować efektywność rozpoczynanych kampanii. Bez wahania jesteśmy w stanie stwierdzić, że nasza agencja public relations wykorzystuje nowoczesne narzędzia, pozwalające na wyprzedzenie konkurencji co najmniej o kilka kroków.

więcej

pr korporacyjny

Budujemy PR korporacyjny dla marek globalnych, a także tworzymy strategię PR dla marek lokalnych. Projektujemy przestrzenie, w których produkt klienta staje się głównym bohaterem, mającym za sobą interesującą historię do opowiedzenia. Wysoka efektywność projektów z zakresu brand stories zapewnia nas o tym, iż każda marka ma swoją unikalną opowieść – wystarczy do niej dotrzeć.

więcej

digital

Budujemy świadome zaangażowanie w świat Twojej marki, dobieramy platformy, doradzamy narzędzia. Pozwalamy klientom znaleźć się w miejscach, w których szukają ich klienci. Przekazujemy wiedzę na temat tajników cyfrowego świata, aby mogły one przynosić najlepsze korzyści zorientowane na Twoje oczekiwania.

więcej

Nic nie znaleziono.

nagrody


team


Aleksandra Adrian

Aleksandra Adrian

W public relations pracuję od 8 lat. Moje specjalizacje obejmują: PR korporacyjny, PR technologii oraz kampanie społeczne. Realizowałam działania nagradzane w konkursach takich jak m.in.: Złote Spinacze, KTR czy Kampania Społeczna Roku. Miłośniczka sportu i podróży z plecakiem.

Dział Consumer Tech Practice odpowiada za obsługę Klientów z branży nowych technologii oraz e-commerce.

Marta Sułkowska

Marta Sułkowska

Z branżą public relations, mediów i sektorem custom publishing jestem związana ponad 9 lat. Planuję i realizuję projekty komunikacyjne z zakresu PR corporate, lifestyle i healthcare. W codziennej praktyce współpracuję z międzynarodowymi korporacjami, instytucjami publicznymi, towarzystwami naukowymi i organizacjami pozarządowymi. Z prawdziwą pasją zgłębiam tajniki medycyny oraz regulacje i procesy w systemie ochrony zdrowia. Z dumą należę do Legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dział Corporate & Healthcare Practice odpowiada za obsługę klientów z sektora medycyny i farmacji, e-commerce oraz nowych technologii.

Michał Kwietniewski

Michał Kwietniewski

Z public relations jestem związany od ponad 10 lat. PR korporacyjny to moja specjalizacja. Prowadziłem projekty dla instytucji publicznych, startupów oraz klientów korporacyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Współpracowałem też z czołowymi polskimi organizacjami pozarządowymi. Jestem niestrudzonym czytelnikiem w pełni uzależnionym od swoich synów.

Dział Corporate Practice odpowiada za obsługę klientów z sektora nowych technologii, finansów, e-commerce oraz szeroko rozumianej gospodarki.

Jak do nas dojechać?

Nasza agencja PR umiejscowiona jest w dogodnej lokalizacji na terenie dzielnicy Powiśle. W bliskiej okolicy znajduje się szereg miejsc parkingowych – zarówno od strony ulicy Cichej, jak również Zajęczej. Osobom poruszającym się za pomocą komunikacji miejskiej, proponujemy kierować się w stronę przystanku Topiel.

CluePR

Cicha 7
00-353 Warszawa

+48 22 121 91 91
office@cluepr.com

formularz kontaktowy


CluePR

Cicha 7
00-353 Warszawa

+48 22 121 91 91
office@cluepr.com

formularz kontaktowy