agencja nowych technologii.


Technologie to coś, co mamy w DNA. Fascynują nas ich możliwości, chcieliśmy pracować z nimi na co dzień – w ten sposób powstała nasza agencja PR. Tutaj trzydziestu doświadczonych konsultantów pracuje dla czołowych firm z Fortune 500 lub tych, które wkrótce znajdą się na tej liście. W Clue PR nie powielamy schematów i pozostajemy blisko naszych klientów. Prywatnie jesteśmy małżeństwem, dlatego wiemy, jak ważne jest zaufanie – zarówno w życiu, jak i w biznesie.

Alicja Wysocka Świtała , Karol Świtała, Partnerzy Zarządzający Clue PR 

agencja nowych technologii.

Technologie są w DNA naszej agencji. Trzydziestu doświadczonych konsultantów pracuje dla czołowych firm z Fortune 500 lub tych, które wkrótce tam będą. W Clue PR nie powielamy schematów i pozostajemy blisko naszych klientów. Prywatnie jesteśmy małżeństwem, dlatego wiemy, jak ważne jest zaufanie, w życiu i w biznesie.

Alicja Wysocka Świtała, Karol Świtała,
Partnerzy Zarządzający Clue PR

public relations

Stworzyliśmy agencję, aby móc zajmować się rozwiązaniami przyszłości. Uzupełniamy się wzajemnie i tworzymy strategie obejmujące:

  • PR korporacyjny,
  • PR technologii,
  • kreowanie wizerunku marki,
  • PR produktu,
  • retail.

Od wielokanałowych kampanii na kilku rynkach jednocześnie, przez filmy i eventy po influencer i content marketing.

więcej

brand stories

Za każdą marką stoi historia, a za każdą historią jej autor. Jesteśmy współautorami – wraz z naszymi klientami – opowieści o wielu globalnych i lokalnych markach. Kreowanie wizerunku firmy zawsze staramy się wpisać w styl życia i komunikowania się odbiorców danej marki, aby uczynić z niej lovebrand w danej kategorii.

więcej

digital

Same polubienia czy nawet najlepszy content plan nie zbudują lojalnej społeczności i skutecznej sprzedaży. Agencja digital prowadzi kampanie, które budują świadome zaangażowanie w świat Twojej marki i ostatecznie przekładają się na trwałe wzrosty. Dobieramy platformy, doradzamy narzędzia i działamy z pełnym zaangażowaniem.

więcej

team


Aleksandra Adrian | Agencja Public Relations Warszawa

Aleksandra Adrian

W public relations pracuję od 8 lat. Moje specjalizacje obejmują: PR korporacyjny, PR technologii oraz kampanie społeczne. Realizowałam działania nagradzane w konkursach takich jak m.in.: Złote Spinacze, KTR czy Kampania Społeczna Roku. Miłośniczka sportu i podróży z plecakiem.

Dział Consumer Tech Practice odpowiada za obsługę Klientów z branży nowych technologii oraz e-commerce.

Marta Sułkowska | Agencja Public Relations Warszawa

Marta Sułkowska

Z branżą public relations, mediów i sektorem custom publishing jestem związana ponad 9 lat. Planuję i realizuję projekty komunikacyjne z zakresu PR corporate, lifestyle i healthcare. W codziennej praktyce współpracuję z międzynarodowymi korporacjami, instytucjami publicznymi, towarzystwami naukowymi i organizacjami pozarządowymi. Z prawdziwą pasją zgłębiam tajniki medycyny oraz regulacje i procesy w systemie ochrony zdrowia. Z dumą należę do Legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dział Corporate & Healthcare Practice odpowiada za obsługę klientów z sektora medycyny i farmacji, e-commerce oraz nowych technologii.

Michał Kwietniewski | Agencja Public Relations Warszawa

Michał Kwietniewski

Z public relations jestem związany od ponad 10 lat. PR korporacyjny to moja specjalizacja. Prowadziłem projekty dla instytucji publicznych, startupów oraz klientów korporacyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Współpracowałem też z czołowymi polskimi organizacjami pozarządowymi. Jestem niestrudzonym czytelnikiem w pełni uzależnionym od swoich synów.

Dział Corporate Practice odpowiada za obsługę klientów z sektora nowych technologii, finansów, e-commerce oraz szeroko rozumianej gospodarki.

nagrody


należymy do Związku Firm Public Relations i IAB